kot

„Opowiadania Piotra Borowca nie tylko są dobrze napisane, ale także dowodzą wcale nieczęstej u pisarzy grozy umiejętności straszenia. Tu nie będzie hektolitrów posoki ani kilometrów półprzejrzystych jelit, o nie. Psychologia, moi drodzy czytelnicy – lęk zaczyna się od naskórka, od zapachu i dziwnego dźwięku wywołującego dreszcze, od tajemniczej postaci ukrywającej się w ciemności. Piotr Borowiec nastraszył mnie parę razy naprawdę mocno i zawdzięczam mu noc wypełnioną sennymi koszmarami.”

KRZYSZTOF MACIEJEWSKI

„Piotr Borowiec elegancko wpisuje się w pewną lukę polskiego horroru – tak naprawdę do tej pory takie fajne ghost story pisał chyba tylko Stefan Darda.”

BOGDAN RUSZKOWSKI

Trzynaście mrocznych opowiadań z pogranicza grozy i urban legend utrzymanych w nastroju ghost story. Historie o duchach, duszach i strzygach, które zawsze czegoś chcą i nie zawsze jest to zemsta. Co może stać się z Darem, który miał ratować ludzkie życie, gdy się go niewłaściwie wykorzysta? Czy słuszny cel zawsze uświęca środki? Ile są warte nasze wartości, kiedy świat okazuje się zupełnie inny niż przypuszczaliśmy?

A Ty co byś zrobił na miejscu bohaterów?

Pobierz fragment:

Spis treści:

Czwarte użycie noża
Przyczyna, skutek, przyczyna
Wszystkie Białe Damy
Dla świętego spokoju
Akt notarialny
Tam, gdzie mieszkają szczury
Potomek
Spacer po szpitalu
Zapisane
Klauzula sumienia
Anioł Ciszy
Małe dziewczynki wcale nie są głupie
Słuchajcie, coś wam opowiem
Książka
Okładka Bartosz Wojdyga
Ilustracje Paulina Wach
E-book
Zabezpieczenie Brak

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Wszystkie białe damy (ebook)

  • 12,50 zł 8,75 zł
  • (brutto)

Patroni medialni

Produkty Powiązane

Wszystkie białe damy (miękka oprawa)

Trzynaście mrocznych opowiadań z pogranicza grozy i urban legend utrzymanych w nastroju ghost story. Historie o duchach, duszach i strzygach, które zawsze czegoś chcą i nie zawsze jest to zemsta. Co może stać się z Darem, który miał ratować ludzkie życie, gdy się go niewłaściwie wykorzysta? Czy słuszny cel zawsze uświęca środki? Ile są warte nasze wartości, kiedy świat okazuje się zupełnie inny niż przypuszczaliśmy?A Ty co byś zrobił na miejscu bohaterów?…

Dostępność: 1

25,00 zł 15,00 zł (brutto)