kot

Artykuły

Kategorie: Bez znieczulenia

Bez znieczulenia - recenzja

01/08/2016

Świat przyspieszył. Zawsze parł do przodu, lecz nigdy z tak zawrotną prędkością jak teraz. Ciężko powiedzieć, dokąd zmierza ten pęd (czasami nawet strach o tym myśleć), ale trzeba przyznać, że współczesność potęguje wszystkie składniki rzeczywistości – te, które nas otaczają oraz te, z których się składamy. Innowacyjność, szybkość czy globalny zasięg technologii przyprawiają o zawrót głowy. Jednak ludzkie zalety i przywary też ulegają temu procesowi, co jest jeszcze bardziej niepokojące…

Czytaj dalej

Kategorie: Bez znieczulenia

Bez znieczulenia [przedsprzedaż]

28/07/2016

Kochani,

zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy przedsprzedaż zbioru opowiadań Juliusza Wojciechowicza: Bez znieczulenia, który będzie dostępny od 15 sierpnia. Standardowo w dwóch wydaniach:

jak zawsze 2% dochodu ze sprzedaży przekazujemy na pomoc kotom.

Czytaj dalej

Bez znieczulenia [zapowiedź]

25/07/2016

Bez znieczulenia to kilkadziesiąt mikroświatów składających się na obraz Polski odbity w źrenicach Juliusza Wojciechowicza. Świat przedstawiony daleki jest od obiektywizmu, językiem lepkim od porównań autor serwuje nam przekąski tak cholernie ciężkostrawne, że jeszcze długo odbijają się czkawką przemyśleń, nasze umysły łączą się na krótkie chwile z umysłami protagonistów, przez co jeszcze mocniej dostaje się czytelnikowi po głowie. Opowiadania, niczym płonące kielony wódy, spływają do gardeł, w pierwszej kolejności wywołując szok. Potem przychodzi czas na śmiech, refleksję, wstyd, a nierzadko złość lub po prostu smutek. Pozostawcie więc lepiej nadwrażliwość w realnym świecie.

Czytaj dalej

Bez znieczulenia (teaser)

15/06/2016

Zapraszamy do obejrzenia teasera naszej nowej antologii: Bez znieczulenia Juliusza Wojciechowicza. Pełna zapowiedź już niedługo ;)

Czytaj dalej

Kategorie: Bez znieczulenia
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)