kot

Artykuły

Kategorie: Zapowiedź

Początek, koniec i hot-dogi [zmiana premiery]

03/12/2018

Z przyczyn logistyczno-organizacyjnych (zmieniły nam się niektóre umowy dystrybucyjne) przesuwamy premierę powieści Kacpra Kotulaka na luty-marzec 2019. Dokładną dane podamy w styczniu. Dla osłody możecie już przeczytać fragment "hot-dogów" na issuu i pobrać na naszej stronie w mobi i epub.

Czytaj dalej

Kategorie: Zapowiedź

Początek, koniec i hot-dogi [zapowiedź]

25/08/2018

Czy to marna kopia Terry’ego Pratchetta? Możliwe. Czy to bezczelna podróbka Douglasa Adamsa? Całkiem prawdopodobne. Ale poza tym to dość fascynująca opowieść o hot-dogach. Nie wykluczając paru podróży międzygalaktycznych. W każdym razie – zostaliście ostrzeżeni.

Czytaj dalej

Kategorie: Zapowiedź

Zwierzozwierz [zapowiedź]

13/02/2017

Jakiś czas temu powstał pomysł, aby autorzy piszący głównie grozę zmierzyli się z niełatwym zadaniem napisania miłych i ciepłych opowiadań o zwierzętach. Efektem ich trudu i, nierzadko łez, jest nasze nowe dziecko: „Zwierzozwierz”.

Czytaj dalej

Iron Tales [zapowiedź]

10/01/2017

Przedstawiamy naszą pierwszą propozycję wydawniczą na 2017 rok. Jest to antologia inspirowana twórczością zespołu Iron Maidem. Znajdziecie tam trochę grozy, humor, groteski, a i czasem zdarzy Wam się uronić łzę. Za teksty odpowiadają: Kazimierz Kyrcz, Łukasz Radecki, Adam Froń, Juliusz Wojciechowicz, Jarosław Turowski i Kacper Kotulak.

Czytaj dalej

Kategorie: Zapowiedź Iron Tales

Bez znieczulenia [zapowiedź]

25/07/2016

Bez znieczulenia to kilkadziesiąt mikroświatów składających się na obraz Polski odbity w źrenicach Juliusza Wojciechowicza. Świat przedstawiony daleki jest od obiektywizmu, językiem lepkim od porównań autor serwuje nam przekąski tak cholernie ciężkostrawne, że jeszcze długo odbijają się czkawką przemyśleń, nasze umysły łączą się na krótkie chwile z umysłami protagonistów, przez co jeszcze mocniej dostaje się czytelnikowi po głowie. Opowiadania, niczym płonące kielony wódy, spływają do gardeł, w pierwszej kolejności wywołując szok. Potem przychodzi czas na śmiech, refleksję, wstyd, a nierzadko złość lub po prostu smutek. Pozostawcie więc lepiej nadwrażliwość w realnym świecie.

Czytaj dalej

Hardboiled - zwiastun aktorski

07/11/2015

Zapraszamy do obejrzenia aktorskiego zwiastuna antologii "Hardboiled", którego pomysłodawcą jest Juliusz Wojciechowicz, a autorem Paweł Paluch. Dziękujemy Michałowi Górzynie i Kazimierzowi Kyrczowi Jr. za wystąpienie w rolach głównych, Grzegorzowi Dyszlewskiemu za pomoc, oraz wszystkim fanom, którzy użyczyli swojego wizerunku na listach gończych. Enjoy ;)

Czytaj dalej

Kategorie: Hardboiled Zapowiedź

Hardboiled - zwiastun

27/10/2015

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego, nieaktorskiego zwiastuna antologii Hardboiled.

Czytaj dalej

Kategorie: Hardboiled Zapowiedź

Hardboiled - Antologia Neo-Noir [zapowiedź]

02/09/2015

Hardboiled to cztery nowele o mrocznych, nacechowanych fantastyką fizys, odziane w klasyczne płaszcze noir – to mariaż komiksowego horroru, cyberpunku i onirycznej grozy z czarnym oldschoolowym kryminałem.

Czytaj dalej

Kategorie: Hardboiled Zapowiedź

"Pokłosie" w hołdzie Stephenowi Kingowi [Zapowiedź]

10/01/2015

Na wiosnę szykujemy dla was coś specjalnego - "Pokłosie". Będzie to siedem opowiadań napisanych przez pięciu autorów w hołdzie Stephenowi Kingowi, opatrzonych wstępem napisanym przez Stefana Dardę.

Czytaj dalej

Kategorie: Pokłosie Zapowiedź

Scott Sigler - Zakażenie [zapowiedź]

24/10/2014

Miło nam poinformować, że naszym nakładem ukaże się Zakażenie, drugi tom trylogii "Infekcja" autorstwa Scotta Siglera.

Czytaj dalej

Kategorie: Sigler Zapowiedź
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)