kot

Gdy skorupka za młodu Pratchetem i Kingiem nasiąknie, gdy korzenie zapuści w postapokaliptycznym, polskim blokowisku, gdy, przesadzona do irlandzkiej ziemi, wzrastać będzie pomiędzy kępami Shamrocka, doglądana przez Leprechauny… to czym w kwiecie wieku trąci? Tu powiem, że – jak by tego nie nazwać – jest fantastycznie do bólu. W Przeczywistości każdy odnajdzie swoje osobiste szaleństwo i na pewno nie będzie się nudzić. Akcja opowiadań obfituje w zwroty jak marszruta świeżo zdekapitowanego kurczaka. Fabuła czasem jest mroczna jak dusza osiedlowej plotkary, innym razem zdaje się rozświetlać cień jak strzał z matczynego glocka. Czytajcie więc uważnie, gdyż jak mawiała znajoma świnka Besia – obserwując chomika opróżniającego policzki – „zła karma zawsze wraca”.

My, marzący na tapczanach – pozdrawiamy Cię

Daj się zaprosić do Callan i Żar, gdzie Marek Zychla fabularyzuje swoje obawy i lęki w postaci wykreowanych przez siebie przeczywistości. Czasem sprzeczne, odrealnione, zniekształcone do granic możliwości, pozwalają na zagłębienie się w ludzką psychikę, zmuszając do refleksji nad naturą człowieczeństwa i do odpowiedzenia sobie na pytanie, czy świat nie jest tylko nieprzerwanym snem szaleńców. Naszym snem.

Pobierz fragment:

Spis Treści:

Wstęp7
Symbioza11
T’estimo, Senior Garcia38
Wi@rus106
Farfadety i Nibywróżka165
Katharsis189
Przeczywistość208
Chomcio Paluch238
Czarna kawka256
Podziękowania278
Książka
Format Miękka oprawa, matowa
Okładka Roman Panasiuk
Ilustracje Wroński

Napisz opinię

Uwaga! HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Przeczywistość


  • Format: +
  • Wydanie I (11-12-2017)
  • Wymiary: 125×195 mm
  • Ilość stron: 280
  • ISBN: 978-83-948322-1-6
  • ISBN (ebook): 978-83-948322-2-3

  • 0 Opinii / Napisz opinię
  • Cena detaliczna:
  • 28,00 zł
  • (brutto)

Patroni medialni

Produkty Powiązane

Hardboiled

Hardboiled to cztery nowele o mrocznych, nacechowanych fantastyką fizys, odziane w klasyczne płaszcze noir – to mariaż komiksowego horroru, cyberpunku i onirycznej grozy z czarnym oldschoolowym kryminałem. Daj się oczarować pulpową brutalnością, szarym spleenem i cyniczną ripostą. Daj się ugotować. Na twardo!

Cena detaliczna: 30,00 zł (brutto)

Pokłosie (wydanie II)

Pięcioro pisarzy, siedem historii, jeden król horroru, któremu hołd składają jego wierni fani. Pokłosie to zbiór opowiadań inspirowanych twórczością Stephena Kinga. Autorzy idealnie wpasowali się w kanon, wybierając to, co najlepsze w jego powieściach, i sprawnie wplatając w swoje opowiadania mniej lub bardziej oczywiste nawiązania do „kingowego” uniwersum. Historie niebanalne, łączące w sobie dobrze już czytelnikowi znane wątki z nowymi pomysłami, będą z pewno…

Cena detaliczna: 30,00 zł (brutto)